• b_4

  Babeczki ponczowe

  ...nasączone ponczem, pachnące rumem i wanilią, zwieńczone bitą śmietaną oraz świeżymi owocami... Pysznią się pulchne i pełne słodyczy...
 • baner_23

  Tort Tiramisu

  ...idealny na specjalne okazje. Kompozycja aromatów kawy, likieru pomarańczowego oraz śmietankowe wnętrze z serka mascarpone to pierwsza specjalna okazja... żeby go zjeść:)
 • b_3

  Beza Lukrecja

  ...oto biała eminencja wśród wyrobów cukierni. Chrupiąca od zewnątrz, z jedwabiście puszystym wnętrzem, zwieńczonym nutą czekolady i karmelu. Poezja...
 • baner

  Egzotyczny deser lodowy

  ...lodowa egzotyka, pełna witamin i aromatów hawajskiego lata.. Lody Lukrecji wykonujemy z naturalnych surowców wg. sprawdzonych, tradycyjnych receptur. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości i wspaniałego smaku są liczne nagrody w konkursach branżowych, m.in. wicemistrzostwo w Ogólnopolskich Zawodach Lodziarskich.
 • b_1

  Babeczki „z wisienką”

  ...dumne damy z wachlarzami... pełne słodyczy z aksamitną tajemnicą skrywaną pod kakaowym pudrem...
 • b_2

  Liść Jesieni

  ...lekki, pachnący orzechami i konfiturą z czarnej porzeczki, która spaja warstwę puszystego mlecznego musu z chrupiącym spodem. Dostępny nie tylko jesienią...
Nasze sukcesy
Dwukrotne Wicemistrzostwo Polski!

Cukiernia Lukrecja dwukrotnie zdobyła tytuł wicemistrza w Ogólnopolskich Zawodach Lodziarskich. Nasz zespół, pod kierownictwem p. Prezesa Dariusza Makowskiego został doceniony za umiejętne połączenie tradycyjnego sposobu wytwarzania lodów z naturalnych surowców z nowatorskim podejściem do dekorowania i łączenia smaków swoich produktów.
 

Finałowe torty dla WOŚP

Od kilku już lat nasze torty osładzają uroczystość Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Honor to dla nas wielki, więc co roku staramy się, żeby tort nie tylko wspaniale smakował, ale równie dobrze wyglądał… Jego wygląd ocenia cała Polska w trakcie telewizyjnej transmisji Wielkiego Finału.

 

medal2
Dukaty za Mazurki!

Mazurki Chopina to specjalność Lukrecji i pomysł uczczenia Roku Chopinowskiego. Ciasto nawiązuje zarówno do tradycyjnego wypieku wielkanocnego, jak też do słynnych na cały świat utworów naszego wspaniałego kompozytora, mieszkającego onegdaj w pobliskiej Żelazowej Woli.
Receptura wprawdzie jest tajemnicą firmy, ale ciasto jest już znane w całym regionie a nawet poza granicami Polski. Smak Mazurków przypadł do gustu również dostojnikom państwowym. Wyrób zdobył między innymi wyróżnienie zwane Sochaczewskim Dukatem oraz nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Wielki Mazurek dla Sochaczewa

Kolejna słodka tradycja regionu? Na to wygląda, gdyż kolejny już raz Władze Miasta zaproponowały nam wykonanie wielkiego Mazurka Chopina na obchody Dni Sochaczewa. Z roku na rok Mazurki są coraz większe a i tak po degustacji nie zostaje nawet kawałeczek:)

 

suk_3
300% normy!

Mistrzowska Brygada przed swoim dziełem, gigantycznym Mazurkiem Chopina. To wspaniała, wykwintna i wielka kompozycja:) 10 metrów i 300 kg wagi!